E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Hakkımızda
SEREM GRUP EĞİTİM YAYIN BİLİŞİM LTD. ŞTİ. olarak kitap ve yayın sektöründe uzun yıllardır yürütmüş olduğumuz çalışmanın sonucunda okuyucuya kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmak amacıyla 2010 yılında  kitapagaci.com  web sitemizi açtık. Uzun yıllar kitap sektöründe hizmet vermiş olmanın avantajıyla alandaki eksikliklerin bilincindeyiz. Halen ülkemizin birçok şehrinde ve özellikle ilçelerde zengin ürün çeşidine sahip kitabevi bulunmamaktadır. Bu şehirlerde yaşayan kitap okuyucuları piyasada mevcut bulunan kitaplardan haberdar olamamakta, haberdar olsalar bile bulundukları bölgede kitabı tedarik edememektedir. İşte bu noktada kitapagaci.com web sitesi olarak amacımız Türkiye'nin her yerine kitap ulaştırmak ve okuyucuyla kitabı buluşturmak üzere bir köprü vazifesi görmektir.
 
kitapagaci.com olarak alışverişlerinizde en uygun fiyat, en ucuz kitap gibi bir iddiada bulunmuyoruz. Bu durum yayınevlerine göre değişmekte ve birçok internet sitesinde farklı yayınevlerinde farklı indirim oranları uygulanmaktadır. Ancak biz kitapagaci.com olarak gerek ürün çeşitliliğimiz ve gerekse sunduğumuz kaliteli hizmetle sizlere güvenli ve huzurlu bir alışveriş vadediyoruz.
 
kitapagaci.com web sitemizde an itibariyle 184.517 kitap çeşidi bulunmakta ve sayı her geçen gün artmaktadır. Kitapların bir kısmı stoklarımızda mevcut olup bir kısmını da siparişler doğrultusunda yayınevleri ve anlaşmalı dağıtımcılarımızdan tedarik ederek sipariş sahibine ulaştırmaktayız.
 
kitapagaci.com web sitesi olarak kitaba değer veriyoruz ve siparişlerinizin sizlere kusursuz ulaşması için en uygun paketleme ve kargolama yöntemlerini tercih ediyor, siparişiniz size ulaşana kadar bütün aşamalarını takip ediyoruz.
 
Müşteri temsilcilerimiz mesai saatleri dahilinde sizden gelecek taleplere en uygun çözümleri üretmek için maksimum çaba sarf etmektedir. Mesai saatleri dışında da e-posta ya da iletişim formu yoluyla sizden gelen talepleri değerlendirmekte ve mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.
 
Bugünkü geldiğimiz noktada Türkiye'nin her noktasına ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ayrıca Türkiye'deki tüm üniversitelere de kitap ulaştırarak değerli akademisyenlerimizin ve öğrencilerimizin kitaba ulaşmadaki sıkıntısına çözüm olduk. Çalışmalarımızda her zaman şu ilkeyi benimsedik:
 
"Gücümüzü sizden alıyoruz, gücünüze güç katmak için çalışıyoruz..."
Sıkça Sorulan Sorular
Web sitenizden kredi kartı ile alışveriş güvenli midir?

Web sitemizde sadece teslimat ve fatura adresi bilgileriniz bir sonraki siparişinizde size kolaylık sağlaması açısından kayıtlı tutulmaktadır. Bunun haricinde kredi kartı vs. gibi bilgileriniz hiçbir şekilde kayıtlı tutulmamaktadır. Siparişleriniz esnasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit veri şifreleme yöntemiyle şifrelenerek doğrudan bankaya gönderilmektedir. Bu bilgileri web sitesi yöneticisi dahi hiçbir şekilde görememektedir.

 
Web sitenizden alışverişlerde ödemeyi nasıl yapabilirim?
  • Alışverişlerinizde İŞ BANKASI, AKBANK, GARANTİ BANKASI ve YAPI KREDİ BANKASI'na Havale & EFT seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Tüm kredi kartları ile peşin alışveriş yapabilirsiniz.
  • MAKSİMUM, AXESS, WORLD kartlarla taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Puanınızın yeterli olması durumunda FİDANPUAN ile alışveriş yapabilirsiniz.
 

Web sitenizden aldığım kitaplar ne kadar sürede elimde olacaktır?

Web sitemizden satın almış olduğunuz kitaplar, mücbir sebepler hariç ertesi gün kargo edilmektedir. Bazı kitapların tedariklerinde sorun olması durumunda bu süre 2-3 gün arasında değişmektedir.
 

Web sitenizden hangi kitapları satın alabilirim?

Web sitemizden kültür, edebiyat, sınav, akademik ders kitabı ve daha birçok konuda 130.000'in üzerinde kitabı çeşitli indirimlerle satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates