E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Lise Ders Kitapları (9 - 12. Sınıf) » 11. Sınıf » 11. Sınıf Türkçe - Edebiyat » Esen 11. Sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı
Esen 11. Sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı

Esen 11. Sınıf Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789944777261
Ebat
:
19,5 x 27,5
Sayfa Sayısı
:
432 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2012
%30
indirimli
Liste Fiyatı: 31,50 TL
Satış Fiyatı: 22,05 TL
151525
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Edebiyat; yaşamın içinden gelen ve yaşama güzellik penceresinden bakmamızı sağlayan bir güzel sanatlar etkinliğidir. Dünyaya bu pencereden bakmamak, bakamamak çok önemli bir eksikliktir. Bu dünyanın güzelliklerini fark etmek, o güzelliklerle gönlü doldurmak sanatla, edebiyatla mümkün olacaktır.
Kitabımızı hazırlarken yeni müfredat, en önemli rehberimiz olmuştur. Buna göre kitabımız, altı temel üzerine oturmuştur:
1. Özgün Konu Anlatımı
Kitabımız, yeni müfredatın ruhuna uygun bir konu anlatımına sahiptir. Konular, özgün ve çok yönlü olarak anlatılmış; farklı nitelikteki sorularla pekiştirilmiştir.

2. Etkinlikler
"Etkinlikler" bölümü, kitabımızın omurgasını oluşturmaktadır çünkü ezberin dışına çıkıldığı, bilginin, uygulamalarla kalıcılık kazandığı bölümdür.

Bu bölümde; konuyu kavratacak, nitelikli ve çeşitli metinlere ve bu metinlerle ilgili sorulara yer verilmiştir.

3. Etkinliklerin Çözümleri
Sanatta, edebiyatta; bilimsel sonuçlar, kesin cevaplar ve çözümler sunmak çok da doğru değildir ancak çözümlerimiz, farklı açılardan düşünmenizi sağlayacaktır. Bu düşünceyle, "Etkinliklerin Çözümleri” bölümlerine çok önem verdik.

4. Testler
Konunun niteliğine bağlı olarak konu sonlarında yer alan, çoktan seçmeli sorulardan oluşan bölümdür.

5. ÖSS - ÖYS Soruları
Bu sınavlar dünyasında öğrencilerimizi yalnız bırakmamak, onlara yol göstermek, gerekli bilgi birikimini ve uygulamaları aktarmak da kitabımızın amaçları arasındadır. Bu bölümde, konularımızla ilgili olarak ÖSS ve ÖYS’de çıkmış soruları ve bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

6. Ünite Sonu Yazılıları
Her ünitenin sonunda; üniteyi çok yönlü olarak tarayan, farklı ve nitelikli sorulardan oluşan yazılı sorularının bulunduğu bölümdür.
Başta Esen Yayınları Eğitim Koordinatörü Sayın Musa ÖZDEMİR olmak üzere, kitabın hazırlanması sürecinde katkılarını esirgemeyen Selafi ÖZKAN’a, Yusuf ARAS’a ve dizgi birimindeki arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Kitabın hazırlanması sürecindeki sabır ve özverilerinden dolayı sevgili eşim Serpil Uzun’a ve oğlum Mert Uzun'a ayrıca teşekkür ediyorum.

YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,59375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates