E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Teknik Kitaplar » Makina - Otomotiv » Akışkanlar Mekaniği: Temelleri ve Uygulamaları
Akışkanlar Mekaniği: Temelleri ve Uygulamaları

Akışkanlar Mekaniği: Temelleri ve Uygulamaları

Barkod
:
9789756240182
Ebat
:
19,5 x 25,5
Sayfa Sayısı
:
938 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2012
%10
indirimli
Liste Fiyatı: 48,60 TL
Satış Fiyatı: 43,74 TL
15920
Saat 13.00'ten önce verilen siparişler
aynı gün kargoya verilir.
AÇIKLAMA
Akışkanlar Mekaniği: Temelleri ve Uygulamaları, olabildiğince sade bir üslupla doğrudan geleceğin mühendislerine hitap etmekte ve akışkanlar mekaniğinin ilke ve denklemlerini çok sayıda ve çeşitli gerçek mühendislik örnekleri ile açıklamaktadır. Fiziksel temellere yapılan vurgu ve bunu destekleyen ilgi çekici şekillerin yanı sıra, kitapta çok sayıda fotoğrafa ve görsel açıklamalara yer verilmiş olması; öğrencilerin akışkanlar mekaniğini kolayca anlayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Orijinali ile aynı kalite ve formatta renkli olarak basılan kitap; zengin görsel içeriği, güncel araştırma konularına yaptığı vurgu, FLUENT FlowLab eşliğinde hesaplamalı akışkan dinamiğine (HAD, CFD) giriş bölümü ve kaynak DVD'leri ile öğrenmeyi zevkli bir uğraş haline getirmektedir.

"Bu, şu ana kadar okuduğum en iyi lisans düzeyi akışkanlar mekaniği kitabı. Bu kitap çok iyi düzenlenmiş ve kolay anlaşılır bir biçimde yazılmış, ayrıca konulan öğrenci kavrayışını destekleyen fiziksel temelli bir yaklaşımla açıklamaktadır. Bunun yanında yeterli seviyede detaylara inilerek en iyi öğrencilerin bile dikkat ve ilgisini çekebilmeyi başarmaktadır. Bu kitabın tüm lisans seviyesi akışkanlar mekaniği derslerinde okutulmasını tavsiye ediyorum."

- Richard Miller. Clemson Üniversitesi

"Konular öğrencilerin kolayca anlayabileceği açık bir dille ve çok iyi bir stille anlatılmış. Pek çok örneğin ve şeklin kullanılması öğrencilere mükemmel derecede yardımcı olacaktır."

- Michael Amitay, Rensselacr Politeknik Enstitüsü

"Kitabı yazanlar: tanımları, detaylı açıklamaları ve Örnekleri birbirleriyle ilişkilendirmek suretiyle mükemmel bir çalışma yapmışlar. Bu durum akışkanlar mekaniğinin fiziksel olarak daha kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olacaktır."

- Kevin Cassel. Illionis Teknoloji Enstitüsü

"Bu kitapta fiziksel esaslara verilen önem ve kullanılan görsel araçlar özellikle ilgimi çekti. Kapsamlı problemlerin. HAD örneklerinin ve akış görselleştirmenin kullanılması fikri çok güzel."

- Louis Cattafesta IH. Elanda Üniversitesi


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,640625 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates