E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Kişisel Gelişim » Kendini Geliştirme » İnsanların Dış Görünüşünden İç Dünyasını Ruhunu Tanımak
İnsanların Dış Görünüşünden İç Dünyasını Ruhunu Tanımak

İnsanların Dış Görünüşünden İç Dünyasını Ruhunu Tanımak

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786056421709
Ebat
:
13,5 x 19,5
Sayfa Sayısı
:
160 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2013
Bu ürün kelepirdedir Bu ürün kargonuzu öder.
%40
indirimli
Liste Fiyatı: 20,00 TL
Satış Fiyatı: 12,00 TL
171790
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
İnsan kompleks bir varlıktır. Bilgi, Duygu, Düşünce, Davranış ve tutumdan oluşan ruhsal yapı örüntüsü, anlaşılması, tanımlanması ve öngörülmesi zor bir olgudur. Ancak tüm bilinmezliklere genetik farklılıklara, aile, eğitim çeşitliliğine, öznel yaşantılara rağmen, toplumsal yaşamı, büyük gruba ait sistemi ve şifrelerini çözüp, sosyolojik bakışla yola çıkarak kitle psikolojisi verilerini de unutmadan insanların dış görünüşlerinden kişiliklerini karakterlerini ve muhtemel davranış şekillerini büyük oranda tahmin edip onları istediğimiz alana yönlendirebiliriz İnsanların gerginlik ve çatışmaları genellikle birbirlerini tanımamak ve anlamamaktan kaynaklanır. İnsanları daha iyi tanıdıkça neyi neden yaptıklarını daha iyi anlarsınız. Dış görünüşünden içyapısını, ruhunu tanıyarak ondan önce onun beynine karşı eylem geliştirebilirsiniz

Yüz yüze iletişim yapmak zorunluluğundaysanız, satış ve pazarlama da alanda aktif çalışıyorsanız, ilk intiba ya da ilk izlenimi doğru ve etkili vermek istiyorsanız, İnsan kaynaklarında çalışıyor ve işe göre uygun personel seçme kaygınız varsa, benim gibi profesyonel ruhsal sağaltımla uğraşıyor ve danışanınızla kurduğunuz iletişimin ilk dakikalarında onu tanımanız gerekiyorsa, yönetici veya sanatçı iseniz ve sahneye çıkacaksanız, konferansçı iseniz, yaşamın her an ve dalında başarılı olmaya yemin etmişseniz, dış görünüşünden insanları büyük ölçüde tanımanız gerekir. Size falcılık büyücülük önermeyeceğim sadece ve sadece milattan önce 2600’den, bugüne kadar birikim oluşturmuş, bilgi deposunun kocaman kapısının anahtarını, bilimsel yol ve yöntemlerle, size altın tepsi içinde sunacağım.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,390625 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates