E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Sosyal Bilimler » Coğrafya » Siyasi Coğrafya Dünya - Ekonomisi, Ulus-Devlet ve Yerellik - World-Economy, Nation-State and Locality
Siyasi Coğrafya Dünya - Ekonomisi, Ulus-Devlet ve Yerellik - World-Economy, Nation-State and Locality

Siyasi Coğrafya Dünya - Ekonomisi, Ulus-Devlet ve Yerellik - World-Economy, Nation-State and Locality

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786051337258
Ebat
:
21 x 27
Sayfa Sayısı
:
338 s.
Baskı Sayısı
:
6. Baskı
Baskı Yılı
:
2014
Renkli
%15
indirimli
Liste Fiyatı: 38,00 TL
Satış Fiyatı: 32,30 TL
178197
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Çok hızlı değişen günümüz dünyasında süreklilik ve süreksizlikleri anlaşılır kılmak, sağlam bir odak noktası ile birlikte esneklik de gerektiriyor. ColinFlint ve Peter J. Taylor entelektüel açıklık, titizlik ve vizyonlarıyla bu entelektüel gerekliliği karşılayacak bir metin ortaya koyuyorlar. Flint ve Taylor, küresel düzeyde deneyimlediğimiz değişimleri dünya-sistemleri çerçevesinde bir teorik bağlama yerleştirerek, politik şiddetten terörizme, çevre felaketlerinden emperyalizme, ekonomik eşitsizliklerden dışlayıcı ve köktenci milliyetçi ve dini politikalara, toplumsal cinsiyetten kentlerin küresel politikalara etkisine kadar çok sayıda sorunu doğrudan ele alıyor ve bizlere farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Siyasi Coğrafya: Dünya-ekonomisi, Ulus-devlet ve Yerellik, başta uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, siyasi coğrafya ve ilişkili alanlarda çalışanlar ve öğrenciler olmak üzere dünya politikasının işleyişini geleneksel ve alışılmış bakış açılarından farklı bir tarihsel ve coğrafi çerçevede anlamlandırmaya çalışan herkese temel bir metin sunmaktadır.

Kategoriler:
YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,5058594 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates