E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » KPSS - ÖABT » Türk Dili ve Edebiyatı Öğret. » Soru Bankası » ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası
ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası

Yayınevi
:
Barkod
:
9786053421795
Ebat
:
19 x 27
Sayfa Sayısı
:
300 s.
Baskı Yılı
:
2015
%25
indirimli
Liste Fiyatı: 21,90 TL
Satış Fiyatı: 16,42 TL
193537
Saat 13.00'ten önce verilen siparişler
aynı gün kargoya verilir.
AÇIKLAMA
2013 ve 2014 yıllarında yapılan Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavları, gelecek yıllarda yapılacak sınavların yöntem, üslup, kapsam ve sınırlılıkları hakkında genel bir kanaate ulaşmamızı sağladı. Öte yandan, 2014 yılında yayınlanan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlik Alan Bilgisi kitabımızdan aldığımız sonuçlar bize, geniş teorik bilgilere dayanan dil ve edebiyat konularının büyük kısmının, soru metinleri ve kökleri üzerinde yapılacak tekrarlarla pratikleştiğini; aksi takdirde, kısa süreli ezberlerle test sınavlarında ciddî bir neticeye ulaşılamadığını gösterdi. Elinizdeki bu kitapta yazarlarımız, geniş bir çalışma sonucunda, sınavlarda çıkmış soruları da dikkatle inceleyerek Türk Dili ve Edebiyatı alanının bütün alt anabilim dallarının konularında eşit ve mantıklı bir dağılıma dayanan, mümkün olduğunca KPSS sınav tarzına uygun sorular hazırladı.

Bildiğiniz gibi Türk Dili ve Edebiyatı alanı, zengin alt anabilim dallarına, bu alt dallar da geniş bir muhtevaya sahiptir. O yüzden soru bankasının olabildiğince verimli kullanılması için mümkünse, önce alan bilgisi kitabımız dikkatle gözden geçirilmelidir. Sonra her ünite için hazırlanmış tarama testleri çözüldükten sonra, soruların doğru cevapları özümsenmelidir. Arkasından gelen karma alan testlerinin, tarama testlerindeki yanlış cevaplarınızın sebepleri irdelendikten sonra çözülmesi daha faydalı olacaktır.

Kıymetli öğretmen adayları! Bizim için en memnun edici dönüt, sizlerin arzu ettiğiniz biçimde öğretmenlik mesleğine atanmanız ve gelecek yıllarda size meslektaş olabilecek adaylara yol göstermesi açısından, bu kitaba getireceğiniz yapıcı eleştirilerdir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,453125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates