E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Futbol ve Beklenti

Futbol ve Beklenti

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786059942393
Ebat
:
15 x 21
Sayfa Sayısı
:
78 s.
Baskı Yılı
:
2015
%10
indirimli
Liste Fiyatı: 15,00 TL
Satış Fiyatı: 13,50 TL
211046
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Bu kitap "Türkiye Futbol Federasyonuna bağlı liglerde, futbol oynayan amatör ve profesyonel futbolcuların ileriye dönük beklentilerini belirlemek" amacıyla yapılan, yüksek lisans tezimden sonra oluşan, futbolda beklentinin etkisini yeni bir açıdan açıklamak ve futbol - beklenti - gelecek, ilişkisinin daha somut olarak anlatılmasını istemem nedeniyle kaleme alınmıştır.

İleriye dönük beklentilerin belirlenmesi; sosyal, fiziksel ve zihinsel olarak, futbolcu gelişimine katkı sağlayabilir. Buna örnek olarak; futbolcuların antrenman koşullarının iyileştirilmesi, mesleki doyumlarının artırılması ile biyolojik ve ruhsal sağlıklarının iyi olması gösterilebilir. Çünkü futbolcuların sahip oldukları beklenti, amaçlarının belirlenmesinde yol gösterici olacaktır. Bu sayede futbolcular geleceğe yönelik kaygı ve endişelerini azaltabilecek ve hedeflerine ulaştıkça kazançları artacaktır.

Aktif olarak, futbol faaliyetlerine katılan takımlarda bulunan, amatör ve profesyonel futbolcuların beklentileri, kritik önem taşımaktadır. Bireysel verim artışını sağlamak için futbolcunun beklentilerinin neler olduğunun ve bunların ne ölçüde karşılandığının belirlenmesi önemlidir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates