E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Din - Tasavvuf » Kur'an ve Kur'an Üzerine » Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?
Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?

Onlar Kuran'ı Düşünmüyorlar mı?

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786054982349
Ebat
:
13 x 19
Sayfa Sayısı
:
426 s.
Baskı Yılı
:
2014
%30
indirimli
Liste Fiyatı: 19,00 TL
Satış Fiyatı: 13,30 TL
211618
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Hacı, hocaların aklıyla hareket edenler, "Ben bilmem şeyhim bilir" diyenler, utanmadan ALLAH'ın kitabının yanına uydurma kitaplar koyanlar, dini bilgileri yalanlar, iftiralar, hurafeler ve bidatlerden ibaret olanlar, ne yazık ki yüzlerce yıldır İslam'ı yozlaştırmış ve hatta bu güzel dini İslamofobi'ye dönüştürmüşlerdir. Dışarıdan bakıldığında Müslüman gibi gözüken, ancak içleri cahiliye devrindeki ataları gibi çürük, kokuşmuş ve bomboş olan bu kimseler, İslam'ı yozlaştırma hareketlerine öncelikle Kuran'ı değersizleştirerek başlamışlardır. Bunu da korunmuş, akla ve mantığa uygun, yalın ve kolay olan ALLAH'ın kitabını; anlamadan okutarak, uydurma kaynaklarla aynı kefeye koyarak, anlaşılmaz ve yetersiz olarak adlandırarak başarmışlardır. Onlardan dolayı mahşerde Resulullah, insanların ALLAH'ın ayetlerine gerektiği gibi inanmadıklarını anlatacak ve ardından şu cümleyi kuracaktır:

FURKAN 30. "Resul der ki: Ey Rabbim! Kavmim bu Kuran'ı büsbütün terk ettiler."

Yüzlerce yılın sonunda, artık ortada Peygamberimiz Muhammed'in tebliğ ettiği, Kuran'ın tabiriyle "HALİS DİN" den yana hiçbir eser kalmadı. Bizler korkup, sustuğumuz için halis din, yani insanlar tarafından yozlaştırılmamış, akla uygun, yalın ve kolay din; uydurmalarla, iftiralarla, hurafelerle, bidatlerle dolmuştur. Ancak artık bizlere korkmakta, susmakta haramdır. Kuran'a ve halis dine dönüş, herkesin boynunun borcu olmalıdır.

Halis Dini Yaşayan Hanif Müslümanlara Selam İle…


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,4375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates