E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » İşletme - İktisat » Reklam - Pazarlama » 21. Yüzyılda Pazarlama Profesyonelinin Halkla İlişkiler El Kitabı
21. Yüzyılda Pazarlama Profesyonelinin Halkla İlişkiler El Kitabı

21. Yüzyılda Pazarlama Profesyonelinin Halkla İlişkiler El Kitabı

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786054015108
Baskı Yılı
:
2009
%27
indirimli
Liste Fiyatı: 25,00 TL
Satış Fiyatı: 18,25 TL
212098
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
1991 yılında basılan Pazarlama Profesyonelinin Halkla İlişkiler El Kitabı, halkla ilişkilerin pazarlamadaki stratejik rolü hakkında yazılan ilk kitaptır. Daha sonraları bu kitap bir klasik olmuştur. Pazarlama manzarası o kadar değişim gösterdi ve bu süreç içinde halkla ilişkiler o kadar güçlenerek ilerledi ki, 21. yüzyıl için güncelleşirilmiş bir pazaralama yönelimli halkla ilişkiler (PYHİ) kitabına gereksinim duyuldu. Reklam yayın ağı hedef kitlelere ulaşmada daha pahalı ve daha az etkili oldukça, PYHİ her başarılı bütünleşik pazarlama kampanyasında evrensel olarak kabul edilen önemli bir bileşen oldu. Geleneksel basılı ve elektronik medya aracılığı ile hedef kitlelere etkili erişmenin yanında, PYHİ, çok kapsamlı olarak yeni medyadan yararlanmakta ve özellikle İnternet aracılığı ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Kitap içinde yer alan nasıl yapmalı? nasıl yaptılar? örnek olayları, en önemli markaları, pazarlamada halkla ilişkilerin önemli işlevini göstermektedir. Kitap, hem tüketici hem de işletmelere yönelik olduğu gibi, yeni gelişmekte olan iç pazarlamayı da kapsamaktadır. Ayrıca günümüz pazarlama profesyonellerinin PYHİ'in etkisini ölçmek için kullandığı en son yöntemleri de sunar. Bu kitap, hem küçük hem de orta ölçekli işletmelerle, ürünlerini küresel olarak pazarlayan işletmeler için önemli bir kaynak niteliğindedir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,4530029 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates