E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Ekonomi - Ekonometri » Dünya Ekonomisi » Avrupa Ülkelerinde Ekonomik Özgürlüğün Panel Veri Modelleri İle Analizi
Avrupa Ülkelerinde Ekonomik Özgürlüğün Panel Veri Modelleri İle Analizi

Avrupa Ülkelerinde Ekonomik Özgürlüğün Panel Veri Modelleri İle Analizi

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786055500832
Ebat
:
16 x 24
Sayfa Sayısı
:
182 s.
Baskı Yılı
:
2013
%20
indirimli
Liste Fiyatı: 20,00 TL
Satış Fiyatı: 16,00 TL
212686
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Avrupa Ülkelerinde Ekonomik Özgürlüğün Panel Veri Modelleri ile Analizi" isimli eser uygulamalı panel veri alanında önemli bir ihtiyacı gidereceği düşüşüncesindeyim. Eser panel veri teorisinin özlerinin kolay ve anlaşılır olarak vermesinin yanında EViews kullanarak gerçek veri seti ile panel veri analizlerinin nasıl yapıldığını ekonomi, işletme, sosyoloji, siyaset bilimi başta olmak üzere sosyal bilim alanındaki lisans, yüksek lisans öğrencilerine, bu alanda emeği olan araştırmacılara ve akademisyenlere de adım adım rehberlik etmektedir. Kapsamlı olan bu eser, panel birim kökten birleştirilmiş model tahminlerine, birime ve/ veya zamana özgü sabit ve rassal etkiler model tahminlerine, karma model tahminlerine ve hipotez testlerine kadar birçok konuyu içermektedir. Bununla birlikte, Avrupa ülkelerinde hukukun üstünlüğünün, ülkelere özgü değişkenler olarak tanımlanan ülkenin Avrupa birliğine üyeliğinin, ülkenin yönetim şeklinin ve zamana özgü değişken olarak tanımlanan 2008 yılı ekonomik krizinin ekonomik özgürlüğü etkileyip etkilemediği bu eserde tanıtılan panel veri modelleri ile araştırılmaktadır.

YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,578125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates