E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Kişisel Gelişim » Kendini Geliştirme » Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtarı'ı
Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtarı'ı

Çekim Yasasını Yaşamanın Anahtarı'ı

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786054054060
Ebat
:
14 x 20
Sayfa Sayısı
:
160 s.
Baskı Yılı
:
2008
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
İstediğiniz her şey orada talep etmenizi bekliyor. İstediginiz her şey de sizi istiyor, fakat istediğinizi elde etmek için harekete geçmeniz gerek. Evren başarmanızı istiyor

Jack Canfield otuz yıldan fazla süredir Çekim Yasası'nın ilkelerini öğretiyor. Kendisi de bu evrensel yasayla bilinçli şekilde uyum içinde yaşıyor ve kişisel başarısı da bu yasanın gücünün açık bir kanıtı. Çekim Yasası'nı Yaşamanın Anahtarı'nda bilgisini ve tecrübesini sizlerle paylaşıyor, size Çekim Yasası'nı kendi hayatınızda uygulamanız için kanıtlanmış araç ve teknikler sunuyor.

Bu kitap, arzu ettiğiniz hayatı yaratmanız için Çekim Yasası'nı nasıl kullanacağız konusunda size yol gösterecek basit bir rehber. Bu sayfalarda, Canfield istediğiniz şeyi hayatınıza çekmeniz için yapmanız gerekenleri açıkça izah ediyor. Düşünmeyi harekete geçiren bu rehber, sizi adım adım hayallerinizi, hedeflerinizi ve arzularınızı tanılama sürecine taşıyacak. Bu süre içinde kendiniz hakkında daha derin bir anlayış, gerçekten kim olduğunuza ve niçin burada olduğunuza ilişkin bir kavrayış geliştireceksiniz.

Seyahatiniz burada, şu anda başlıyor. Hayatınızı değiştirebilir, bilincinizi artırabilirsiniz. Kendinize şaşırtıcı, sevgi neşe ve bereket dolu bir gelecek yaratma yetkisi verebilirsiniz.

Bu kitap sizin anahtarınız. ...


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates