E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Finansal Astroloji

Finansal Astroloji

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786056485329
Ebat
:
15 x 21
Sayfa Sayısı
:
180 s.
Baskı Yılı
:
2014
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
Gökyüzü, önümüzdeki birkaç yılda küresel ekonominin yavaşlayacağını söylüyor. Kitle psikolojisini etkileyen 24. Güneş döngüsünün içindeyiz. Son 60 yıldır, her Güneş döngüsü maksimumundan sonra ABD ekonomisinin durgunluğa girdiğini görüyoruz. Bilim insanlarına göre bu yıl yeni bir maksimum yaşadık. Yakın gelecekte, lokomotif konumdaki ABD ekonomisinin resesyona girme ihtimali azımsanmayacak derecede fazla. Hisse senetleri güç kaybedecek gibi. Para birimleri ve temel emtia artan oynaklıktan nasibini alabilir. Altın, güvenli liman olma özelliğini bir kez daha ortaya koyabilir.

Tüm bu zorlu şartlara daha hazır olmak için gökyüzünün dilini anlamak önemli. Dinçer Yılmaz'ın Finansal Astroloji adlı bu kitabı, dünyanın önde gelen astrologları tarafından kullanılan finansal astroloji tekniklerini anlaşılır kılmaya çalışıyor. Geçmişi anlayarak ve analiz ederek, Türkiye ekonomisi ve küresel piyasaların geleceğine ışık tutmaya çalışıyor. Okuyucuya temel düzeyde astroloji bilgisiyle birlikte örnek grafikler vasıtasıyla hem makro hem mikro bazda astrolojik analizler sunuyor. İlk işlem ve kuruluş haritaları üzerinden kısa vadeli olduğu kadar, orta-uzun vadeli fiyat hareketleri ve iş çevrimlerine yön veren gökyüzü dinamiklerine değiniyor. Bu yönüyle Türkiye'de "finansal astroloji" alanında ilk önemli kitap olma özelliği taşıyor.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,703125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates