E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Edebiyat - Kültür » Deneme - İnceleme » Değişik Kalemlerden Muhlis Koner
Değişik Kalemlerden Muhlis Koner

Değişik Kalemlerden Muhlis Koner

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9799759854743
Ebat
:
x
Baskı Yılı
:
2005
%24
indirimli
Liste Fiyatı: 4,95 TL
Satış Fiyatı: 3,76 TL
215409
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
her yaratılan gibi insan da muhakkak bir gün ölecektir.Fakat öyle insanlar vardır ki ,ilahi emir tecelli eder etmez cemiyet tarafından hemen unutulurlar.Yine öyle insanlar vardır ki ölümlerinden yıllar, hatta asırlar geçse ; unutulmak şöyle dursun, her geçen gün kıymetleri biraz daha artarak yenileşen nesillerle beraber daima yaşarlar..Çünkü onlar hayatta bulundukları müddetçe maddi ve manevi eserleriyle gönülleri fethetmişler , çeşitli sahalarda insanlığa hizmet ederek ebedilik sırrına ermişlerdir. İşte Muhlis Koner'de bu bahtiyarlar arasındadır.O'nun yetmiş bir süren fırtınalı ömrü ,maddi ve manevi bir çok eserlerin inşasıyla geçmiştir.

Muhlis Koner çok yönlü bir fikir adamı idi.Bunu yaptığı çalışmalarından kolaylıkla anlarız. Çeşitli Edebi türlerde yazılar kaleme aldı.Makalelerini , Fıkralarını gözden geçirenler onun ne kadar verimli bir çalışma içinde olduğunu görür.

Muhlis Koner Üstadımızın gerek fikri hayatımızda ,gerekse şehircilik hayatımızda ileri bir zihniyetin mümessili olduğunu zaman geçtikçe ve okudukça daha iyi anlıyoruz. Milliyetçilik Davasında da gene en ön safta bulunmuştur.Bu itibarla dinç, dirik zeka ve ruhun bize bıraktığı numune ve eserler konusunda kendisine minnettarız.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates