E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Yabancı Dil » Yabancı Dil (İspanyolca) » İspanyolca Konuşma Kılavuzu-Kasetli
İspanyolca Konuşma Kılavuzu-Kasetli

İspanyolca Konuşma Kılavuzu-Kasetli

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789758406173
Ebat
:
x
%25
indirimli
Liste Fiyatı: 57,50 TL
Satış Fiyatı: 43,12 TL
216268
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Bu çalışma Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetler Yüksekokulunda bir grup son sınıf öğrencisi tarafından 1993-1994 ders yılı güz ve bahar dönemleriyle 1994-1995 güz döneminde eğitsel danışmanlığımda bitirme tezi olarak yapılmıştır. Çalışmanın araştırma olarak bilimsel tezleri, bulguları ve sonuçları vardır; buraya alınmamışlardır. Beş kişilik öğrenci grubuna katılan yeni öğrencilerle daha sonraki yıllarda çalışma sürdürülmüş ve güncelleştirilmiştir.

Ankara kentindeki sosyal hizmetle ilgili tüm kurum ve kuruluşlar gerek toplum ve meslek elemanları, gerekse diğer gereksinim sahipleri tarafından yeterince bilinememektedir, tanınmamaktadır. Sosyal çalışma (sosyal hizmet) mesleğinin, mesleğin çalışma alanlarının ve bunlarla ilgili kurum ve kuruluşlarındaha etkin çalışmalar sürdürebilmesi, kurum ve kuruluşların aralarında verimli bir eşgüdüm ve işbirliğinin sağlanması Sosyal Ankara'nın temel amacıdır.

Bu çalışmada, Ankara kenti merkez ve ilçelerindeki sosyal alanda varolan tüm kurum ve kuruluşlar belirlenmeye çalışılmıştır. Araştırmamızda bilgi toplamak için, araştırmanın amacına uygun olarak hazırlanan bilgi toplama formu kullanılmıştır. Bu bilgi formu posta yoluyla, görevleri saptanabilen ilgili kurum ve kuruluşlara gönderilmiştir. Ayrıca posta yoluyla cevvap alınamayan kurum ve kuruluşlardan mülakat ve telefon görüşmesi yapılarak gerekli bilgiler elde edilmiştir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,4530029 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates