E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Hukuk » Ticaret Hukuku » Türk Ticaret Kanunu
Türk Ticaret Kanunu

Türk Ticaret Kanunu

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786051522821
Ebat
:
14 x 20
Sayfa Sayısı
:
1129 s.
Baskı Sayısı
:
3. Baskı
Baskı Yılı
:
2015
Diğer
:
Ciltli
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
Ticaret hukuku mevzuatını topluca ilgililerine sunabilme amacıyla derlenen bu çalışmanın ikinci basısı da kısa sürede tükenince, güncellenmiş üçüncü basıyı hazırlamak zorunluluğu doğmuştur. Bu nedenle öncelikle Eylül 2014'ten bu yana ilgili tüm kanunlarda ve diğer mevzuatta yapılan değişiklikler yerlerine işlenmiş, çalışmaya ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın çıkardığı yeni bir tebliğ eklenmiştir. Böylece eserde yer verilen mevzuat sayısı toplam otuzsekize ulaşmıştır.

Belirtelim ki bu çalışma, 07 Eylül 2015 tarihi itibariyle yürürlükte olan mevzuat dikkate alınarak hazırlanmıştır; dolayısıyla güncellik bakımından anılan tarih esas alınmalıdır. Bu arada notlarda yollama yapılan yabancı mevzuat da taranmış, ancak son bir yıl içerisinde işaret edilmesi gereken yine birkaç küçük not dışında kayda değer bir değişikliğe rastlanmamıştır. Nihayet kullanıcıya kolaylık sağlaması amacıyla mevzuat ve notlara ilişkin olarak birinci basının önsözünde paylaşılan bilgilere yollama yapılmakla yetinilmiştir; aynı durum şüphesiz ithaf için de geçerlidir.

( Önsöz'den )


Kategoriler:
YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,53125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates