E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Edebiyat - Kültür » Tarihi Öykü - Roman » İmparatorluğu Devralmak Fatih'in Sırrı
İmparatorluğu Devralmak Fatih'in Sırrı

İmparatorluğu Devralmak Fatih'in Sırrı

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786051288376
Ebat
:
14 x 20
Sayfa Sayısı
:
518 s.
Baskı Yılı
:
2015
%35
indirimli
Liste Fiyatı: 20,00 TL
Satış Fiyatı: 13,00 TL
219768
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Savaş Güneyli ile tarih, bilim ve aksiyonun harmanlandığı bir maceraya hazır mısınız?

Osmanlı torunları, insanlığın yüzyıllardır beklediği bir sırrın peşinde! Arkeolog Sami Taşbaşı, bir gün gizli bir örgütün oğlunu kaçırmış olduğu haberini alır. Gizli örgüt kaçırdığı çocuğa karşılık Sami ve babasına bir takım şifreli izler bırakır. Ve aynı örgüt çocuğa karşılık sadece Osmanlı soyundan gelenlerin bilebileceği bir sırrı çözmelerini ister.

Söz konusu izlerin neyi ifade ettiğini araştırmaya başladıklarında kendilerini Ayasofya'da garip bir sır perdesinin eşiğinde bulurlar. Dedeleri Fatih, onlara bir şiir bırakmıştır. Fatih'in şiirindeki ipuçlarının kendilerini Hazreti Musa'nın ahit sandığına götürdüğünü görürler. Artık geri dönüşü olmayan bir yola girmişlerdir. Çocuğu geri alabilmek için ajanlarla savaşıp, İstanbul'un altındaki dehlizlere inmeleri gerekecektir.

Sami Taşbaşı, tüm şifreleri çözüp, tüm gizemleri anlamlandırdığında kendisini insanlığın yüzyıllardır beklediği bir savaşın içinde bulur. Sami ve babası, İstanbul sokaklarında, yapacakları her hamleyi önceden bilen bir örgütle karşı karşıyadır. Eğer karşı koyamazlarsa dünyada büyük bir karanlık dönüşüm başlayacaktır.

Bu yola oğlunu kurtarmak için girişen Sami Taşbaşı, bir anda şeytani sırların, saklı kalmış gizlerin ve Ayasofya'nın gizli dehlizlerinin inanılmaz dünyasında kendini bulur. Antik bir sırla yüzleşmenin vakti gelmiştir. Bu korkunç oyunda bir şey daha öğrenmiştir: Kendisinin Osmanlı padişahlarıyla aynı kanı taşıdığını...

Karşısındaki karanlık güçle baş edebilmesi için bu gizli kudret ona yetecek midir?


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates