E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » KPSS - GYGK » Çıkmış Sorular » 2016 KPSS Matematik Konu Özetli Çıkmış Sınav Soruları
2016 KPSS Matematik Konu Özetli Çıkmış Sınav Soruları

2016 KPSS Matematik Konu Özetli Çıkmış Sınav Soruları

Yazar(lar)
:
Barkod
:
4513
Ebat
:
19 x 27
Sayfa Sayısı
:
1164 s.
Baskı Yılı
:
2016
%30
indirimli
Liste Fiyatı: 100,00 TL
Satış Fiyatı: 70,00 TL
222057
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
2016 KPSS Matematik Konu Özetli Çıkmış Sınav Soruları İnformal Yayınları

Sevgili Öğretmenler, Değerli Öğrenciler…

2014 KPSS'de 120 sorunun 70 tanesini Kara Kutu Kitapları olarak, Matematikte ise çıkan soruların %60'ını yani 30 sorudan 18 soruyu Matematiğin Kara Kutusu olarak yakalamış olmanın sevinciyle merhaba diyoruz. DGS, ALES, EKPSS, YGS, LYS, PMYO, JAMYO gibi sınavlarda da bu başarıyı tekrarladık ve tekrarlayacağımızdan inşallah eminiz. Bildiğiniz gibi ülkemizde çeşitli alanlarda sınavlar yapılmakta bu sınavların sonuçları da çoğu zaman geleceğimizi şekillendirmektedir. İşte bu hazırlık sürecinde ciddi hazırlanmış dokümanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kara Kutu Kitapları olarak en büyük farkımız 33 farklı kurumun tüm sorularını derledik… Bununla da yetinmedik tüm soruları sınav sınav dizme veya yıl yıl dizme kolaylığına kaçmadık. Siz değerli adaylarımızın konuyu en iyi şekilde kavraması için konu anlatım sırasına göre soru bankası oluşturduk. Üstüne birde soruların ayrıntılı bir şekilde birkaç farklı çözümünü yaptık.

Birçok kaynak arasında elinizde ki bu kaynak siz değerli öğrencilerimizin kısa sürede birçok konuyu gerçek sınav konularıyla pekiştirmesi amacıyla derlenmiş ve size gerçek tekrar yaptırarak başarıya ulaşmanızı hedeflemiştir.

Hazırlamış olduğumuz bu kaynak son 50 yılda (1966-2015) ÖSYM tarafından sorulmuş 33 Farklı kurumun tüm sınavlarında çıkmış (KPSS(Lisans-Ön lisans-Orta Öğretim),ALES, DGS, YGS, LYS, ÖSS, ÖYS, ÜSS,  PMYO, ÖMSS (EKPSS) ADLİ YARGI, İDARİ YARGI, ALS, HÂKİMLİK, KAYMAKAMLIK, İCRA SINAVLARI, İÇ DENETÇİLİĞİ, JANA, JANU, JOK, JAMYO, KAMU YÖNETİMİ, KBYS(Kariyer Belirleme ve Yükseltme Sınavı), KİK (Kamu İktisadi Kuruluşları Sınavı), MB UZMAN Yard. MHUY (Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı), MÜFETTİŞLİK, SAYIŞTAY, TODAİE, ZİRAAT BANKASI, ÜGYS, YÇS, YÖS gibi) sorulardan oluşmaktadır.

Bu kitabımızda informal (kendi kendine öğrenme) eğitim sistemi gözetilerek sorular düzenlenmiştir.

Bu kitap hazırlanırken;

1- Tüm konuların başına kısa notlar, uyarılar, ikazlar, hatırlatmalar koymaya,

2- Tüm soruları konu sırasına göre dizmeye,

3- Benzer ve aynı soruları alt alta getirmeye,

4- Soruları hazırlarken kolaydan zora doğru sıralamaya çalıştık.

5- Tüm soruları çözümledik. (ÖSYM'nin yarım asırlık arşivi)

6- Güncelliğini yitirmiş, müfredattan çıkartılmış sorulara yer vermedik.

7- Soruların hangi sınavlarda çıktığı altlarına yazıldı.

8- Soruların hangi yıllarda çıktığı belirtildi.

Böylece öğrencilerimizin konuyu sıkılmadan, zevkli bir şekilde öğrenmesine gayret ettik.

 

Bu kitap, yorucu, ciddi, yoğun ve uzun bir çalışmanın ürünüdür. Sonuçta şöyle bir şeyle karşılaştık. ÖSYM aynı soruyu farklı sınavlarda ve farklı yıllarda soruyor. Hatta bazılarını fotokopi gibi aynısını soruyor. Bundan da anlaşılıyor ki önümüzdeki sizin gireceğiniz sınavda da çıkma ihtimali vardır.

Matematiğin Kara Kutusundan çalışan öğrenciler, gerçek sınav sorularıyla konuyu en iyi şekilde öğrendiklerini, ÖSYM'NİN MANTIĞINI KAVRADIĞINI, soruları çözdükçe yapabilmenin heyecanı ve sevinciyle matematiğe daha fazla çalıştıklarını ve başarılarının farkına vardıklarını belirtmişlerdir.

Matematiğin Kara Kutusu KPSS (Lisans, Ön lisans, Ortaöğretim), ALES, DGS,  EKPSS (Engelli KPSS), YGS, LYS, PMYO (Polis Meslek Yüksek Okulu), ALS (Askeri Lise Sınavları), JAMYO (Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulları), İcra Müd. Kaymakamlık, Hâkimlik ve diğer kurum sınavları için %100 uyumlu bir kaynaktır.

Matematiğin Kara Kutusunun tüm aday ve öğretmenlerimize hayırlı olması, mutlu ve başarılı bir hayata adım atmanızda yardımcı olması temennisiyle, fotokopiye yönelmeyip kul hakkına girmeyen ve emeğe saygı gösteren öğrencilerimize ve öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,5 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates