E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kendi Kendine Elektronik

Kendi Kendine Elektronik

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789755113203
Ebat
:
16 x 23,5
Sayfa Sayısı
:
256 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2003
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
Elektroniğe yeni başlayan ya da bir süreden beri ilgilendikleri halde yeterli bilgileri olmayanlar için okul kitapları dışında, ülkemizde herhangi bir kitabın bulunmayışı, yıllardan beri bir şikayet konusu olmuştur.

Lise ve dengi okul kitapları ile Üniversite Kitapları, kalabalık içerikleri ve teoriye dayalı duşları nedeniyle, okul dışı amaçlar için yararlı olamamaktadırlar. Teoriye ve formüllere dayalı olarak hazırlanan bu gibi kitaplar, uygulamada yetersiz kalmaktadırlar. zamanlarda çeşitli deney kitapları yayınlanmış olmasına rağmen, bunlar da okullara yönelik hazırlandıklarından, uygulama yönünden yetersiz kalmaktadırlar.

Bütün bunlar göz önünde bulundurularak hazırlanan bu kitap, bir dizi uygulama kitabımın ilkidir. İleride yayımlanmasını düşündüğüm bu uygulama kitapları ile ülkemizde bu alandaki eksikliğin giderileceğini umuyorum. 'Kendi Kendine Elektronik' kitabı, elektronik hakkında hiç bir şey bilmeyen bir kişiyi bile, yormadan, sıkmadan, basit anlamada da, çoğu elektronik uygulamayı kendi kendine gerçekleştirebilecek düzeye getirebilecek şekilde hazırlanmıştır.

Kitabımda, derin açıklamalar ve karmaşık formüllere girilmeden olabildiğince basit bir anlatım şekli kullanılmıştır. Kitabımın baş tarafında, elektronik ile ilgili çeşitli bilgiler var gerek, bir deneyci için gerekli olan tüm açıklamalar yapılmaya çalışılmıştır. Daha sonra ise, her alanda çeşitli uygulamalar, geniş anlatımları ile birlikte verilmiştir. Bu uygulamaların birçoğunun baskılı devresi de verilmeye çalışılmıştır.

Kitabımın elektronik ile ilgilenen herkese yararlı olacağını umarım.

-H. Veysel Güleryüz-


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,515625 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates