E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Arşiv Yazılar

Arşiv Yazılar

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789756099599
Ebat
:
13 x 19
Sayfa Sayısı
:
219 s.
Baskı Yılı
:
2015
%25
indirimli
Liste Fiyatı: 15,00 TL
Satış Fiyatı: 11,25 TL
225250
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Diğer yandan yine 'hizip' yazısını değerlendirirken, konularla ilgili diğer KP'lerin ve partimizin deneyimlerinden aktarmalar yapacağız. Bu tecrübelerden çıkarılan derslere ve bunların doğal sonucu olarak partimiz yetkili organları tarafından alınan ve pek çoğu hala yürürlükte olan parti kararlarını hatırlatacağız. Ayrıca partimizde yerleşmiş olumlu geleneklerin hiçe sayılarak bunların yerine kaba birey mantığının nasıl ikame edilmeye çalışıldığını gözler önüne sereceğiz.

Ve nihayet yönetimin kendi deneyimini, daha da kötüsü dar mantığını teorinin ve bilimin yerine koyma çabası ve cesaretini, dolayısıyla cehaletini sergileyeceğiz. Bunları ilk kez de yapmıyoruz; bugüne kadar 'Cezaevi Mücadelesi' 'İki Çizgi Mücadelesi' 'Ulusal Sorun' 'ÖE. Çalışmaları' 'Yöntem Üzerine' vb. gibi pek çok konuda yönetime eleştiri ve çözüm önerileri götürülmüş, eğitim düzeyi yüksek, parti deneyimleri aktarılmış yazılar yazılmış ve sıkça sözlü uyarılarda bulunulmuştu. Bütün bunları yaparken tek amacımız; olumsuz gelişmeleri kangren haline gelmeden önlemek, siyasi çalışma ve tartışmalarla parti kitlesini canlı, dinamik ve üretken kılmaktı. Olumlu sonuç alınamamış, daha da vahimi bütün bu gelişmeler bir şekilde dışarıya bildirilmesine rağmen müdahale etmek bir yana (en azından biz bu yönde bir bilgi almadık) MK. de cezaevi yönetiminin bu akıl almaz politikalarının onay makamı haline gelmiştir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,3896484 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates