E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Kişisel Gelişim » Kendini Geliştirme » Serbest Zaman Rekreasyon ve Serbest Zaman Eğitimi
Serbest Zaman Rekreasyon ve Serbest Zaman Eğitimi

Serbest Zaman Rekreasyon ve Serbest Zaman Eğitimi

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786051336039
Ebat
:
13 x 21
Sayfa Sayısı
:
130 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2013
Diğer
:
Karton Kapaklı
%15
indirimli
Liste Fiyatı: 14,00 TL
Satış Fiyatı: 11,90 TL
225674
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
Teknoloji çağı, yaşamı kolaylaştıran yeniliklerle birlikte bireylerin ve toplumların yaşamına birçok sorun da getirdi. Çok sayıda işi başkalarına gerek duymadan yapabiliyor olmanın rahatlığı, antisosyal yaşam tarzına; daha kısa sürede daha az enerji harcamayı gerektiren aletler ve hızlı ulaşım olanakları; hareketsiz yaşama, obeziteye, fiziksel birçok sağlık sorununa neden oldu; kentlileşmenin sonucu olan yalnızlaşma ve yabancılaşma ise stres ve depresyon gibi psikolojik sorunlara yol açtı.

Yaşam kalitesini de olumsuz yönde etkileyen bu durumların getirdiği olumsuzlukla baş etmede hatta korunmada en uygun panzehir ise serbest zaman ve içinde gerçekleşen rekreasyon etkinlikleridir. Yaşamda önemli bir yer tutan serbest zaman, olumlu ya da olumsuz birçok davranışın yerleşebildiği bir zaman dilimidir. Olumsuz serbest zaman davranışlarını dışarıda bırakan, doğru bir serbest zaman yaşam tarzı geliştirebilmek için de serbest zaman rastlantılara bırakılmamalı ve bilinçli bir planlamanın öznesi olmalıdır.

Serbest zaman ve rekreasyon alanında farklı bir bakış açısıyla hazırlanan bu eserde serbest zaman ve rekreasyon kavramları yeni yönelimler dikkate alınarak tartışılmış daha sonra serbest zaman ve rekreasyonun yaşam kalitesine etkilerine vurgu yapılmıştır. Son olarak, yaşam boyu öğrenme ve yetişkin eğitimi bağlamında, serbest zaman eğitimi açıklanmaya çalışılmıştır.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,359375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates