E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » ALES Kitapları » ALES Soru Bankası » 2016 ALES Stratejik Çözümlü Soru Seti
2016 ALES Stratejik Çözümlü Soru Seti

2016 ALES Stratejik Çözümlü Soru Seti

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786053293873
Ebat
:
19 x 27
Sayfa Sayısı
:
840 s.
Baskı Yılı
:
2016
%40
indirimli
Liste Fiyatı: 39,50 TL
Satış Fiyatı: 23,70 TL
225718
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
2016 ALES Stratejik Çözümlü Soru Seti Uzman Kariyer Yayınları

2016 Stratejik ALES Soru Seti Önemli bir sınav öncesinde; edineceğiniz bu kitap seti, sizleri başarıya ulaştırmada rehberlik etmek için hazırlanmıştır. Uzun ve yorucu bir çalışmanın ürünü olan Stratejik ALES Soru Seti, sınav kapsamına uygun olarak Türkçe, Matematik, Geometri ve Sayısal-Sözel Mantık olmak üzere 3 kitap halinde sunulmuştur. Stratejik Ales Soru Seti'nde, öncelikli olarak her konu başlığı altında, sorular ile ilgili genel bir çözüm stratejisi verilmiştir. Konu başlığına ilişkin soru tipleri ve çözüm için gerekli bilgi gereksinimleri tariflenmiştir. Sonrasında eski yıllara ait ALES soruları ile sınavda sorulması muhtemel sorulara ilişkin, özel çözüm stratejileri ve soruların pratik-akılcı-kalıcı çözümleri gösterilmiştir. Çözümler mümkün olduğunca sade bir biçimde anlatılmıştır. Çözümler mutlaka incelenmeli ve pratik çözüm yolları öğrenilmelidir. Farklı sorular ile konuyu pekiştirme, tam öğrenme açsından çok önemlidir. Bu önem göz önüne alınarak her konu için, zorluk derecesi gözetilerek, konu testleri hazırlanmıştır. Basitten zora doğru sıralanan soruları zamana karşı çözmeye çalışmanız, sınavda zaman kaygısı ve sıkıntısı çekmenizin önüne geçecektir.

Akademik hayatınıza başlangıç olacak bir sınavın eşiğinde size yol göstermek için hazırlanan bu kitap, kapsam genişliği, sınava uygunluğu ve kolay anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,421875 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates