E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » KPSS - GYGK » Konu Anlatımlı » Sözel - Sayısal Mantık » 2016 KPSS ALES DGS İçin Sözel Sayısal Mantık Kitabı
2016 KPSS ALES DGS İçin Sözel Sayısal Mantık Kitabı

2016 KPSS ALES DGS İçin Sözel Sayısal Mantık Kitabı

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786056522376
Ebat
:
19 x 27
Sayfa Sayısı
:
480 s.
Baskı Yılı
:
2016
%35
indirimli
Liste Fiyatı: 37,00 TL
Satış Fiyatı: 24,05 TL
229483
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
2016 KPSS ALES DGS İçin Sözel Sayısal Mantık Kitabı İntibak Yayınları

Mantıksal Akıl Yürütme AlanındaOn binlerin Beklediği Devrimi Gerçekleştirdik ! 

Piyasadaki en kapsamlı kitabı hazırladık.480 sayfalık kitabın ilk  250 sayfası sözel , sonraki 230 sayfası sayısal mantığa ayrılmıştır. 

2016 sınavları için en güncel kitabı hazırladık. Kitabımız 2016 Ocağında basıldığı için 2015 teki tüm sınavlardaki sorulara benzer yeni soruları da barındırmaktadır. 

Yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Mantıksal ilişkilerde adaylar için en büyük zorluk hangi tip soru için nasıl bir tablo hazırlanacağıdır. İncelemelerimiz gösterdi ki piyasada var olan (ki her birinin ciddi emek sarf ederek hazırlandığından emin olduğumuz) kaynaklarda adayların bu derdine sistematik bir çözüm getirilememiş. Kitabımızla, çözüm tablosunun nasıl hazırlanacağını tereddüte yer bırakmayacak şekilde öğreneceğinizi iddia ediyoruz. Bu bağlamda kitap adaylar kadar bu dersi anlatan öğretmenler için de bulunmaz bir kaynaktır. 

Bu kitap, bir mantıksal ilişkinin yapısal analizini görebileceğiniz tek kaynak olma iddiasındadır(sayfa 24). 

Bu kitap sizi ilkel matris tablolarından ve bu tablonun içerisini tik, artı, eksi ve çarpı işaretleriyle doldurmaktan kurtarma iddiasındaki tek kaynaktır.  

Piyasadaki herhangi bir kaynakta olup bu kitapta olmayan soru tipi olmadığı halde; bu kitapta olup piyasada hiçbir kaynakta bulamayacağınız orijinal onlarca mantıksal ilişki bulunmaktadır. 

Kitapta orijinal sorular yanında ve belki daha da önemli olarak 'Çözüme Doğru' adı altında adım adım; kriter belirleyerek tablo çizme, çıkarımların neye göre yapıldığını ve neyin nereden geldiğini görme fırsatı bulacaksınız.  

Bu kitap, olasılık durumlarını gösterirken. sizin için; nerede (/) kullanmanın yeteceğine, nerede ise ikinci ihtimale inmeniz gerektiğine karar vermeyi bir dert olmaktan çıkaracak ilk ve tek kitap… 

Kitap bu güne kadar çıkmış tüm soru tiplerini barındıracak bir ünitelendirme  içerisinde, her ünitenin diğerlerinden farkını özellikle anlatarak ve her ünitedeki soruları kolaydan zora doğru derecelendirilerek  hazırlanmıştır.( Keyifli Mantık denmesinin bir nedeni de budur.) 

Bundan sonraki yıllarda  çıkacak tüm mantık kitaplarında kendisine öykünülecek ve kendisinden  ilham alınacak bu kaynağı 2016 yılında ilk kullanma ayrıcalığı sizindir. 

Bu kitabın Mantıksal Akıl Yürütmenin zorlu yollarında yürümeye hazırlanan herkes için keyifli bir kılavuz olmasını diliyor, sizi ve başarılarınızı alkışlamak üzere tribündeki yerimizi alıyoruz. 

 


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,484375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates