E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » ALES Kitapları » ALES Soru Bankası » 2016 ALES Maraton Çözümlü Soru Bankası
2016 ALES Maraton Çözümlü Soru Bankası

2016 ALES Maraton Çözümlü Soru Bankası

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786053173151
Ebat
:
19 x 27
Sayfa Sayısı
:
682 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2016
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
2016 ALES Maraton Çözümlü Soru Bankası İhtiyaç Yayınları 

BU KİTAPTA NELER BULACAKSINIZ?

Kitabınızın hazırlanmasında, matematik yapmanın ne anlama geldiğini bilen, alanında uzman olan bir ekip görev aldı. 2015 - ALES İlkbahar Dönemi başvuru kılavuzu ayrıntılı olarak incelendi. Gerek Sayısal - 1 ve Sayısal - 2 testleri gerekse Sözel - 1 ve Sözel - 2 testlerinin kapsamlarına en uygun biçimde sorular yazıldı. Bizi twitter, facebook gibi sosyal medyadan veya doğrudan internet sitemizden takip ederken göndermiş olduğunuz öneri ya da eleştirileri de dikkate alarak kitabınızın kapsamını oluşturduk. Her türlü eleştirinizi göz önüne alarak bu kitabı titizlikle hazırladık.

NEDEN TEK KİTAP?

Hem sayısal hem sözel öğrencilere yönelik daha önceden çıkardığımız yayınlar ve tecrübelerimiz gösterdi ki kitaptaki sorular bizim kapsamımız dışında kalıyor. Sayısal bir öğrenci sayısal soru bankası

için çok kolay, sözel bir öğrenci sözel soru bankası için çok zor diye eleştiriler getirmekteydi. ALES - 2015 kılavuzu incelenirse Sayısal - 2 testindeki soruların, Sayısal-1 testindeki sorulara göre daha ileri

düzey olabileceği, aynı şekilde Sözel - 2 sorularının Sözel - 1 sorularına göre daha ileri düzey olabileceği vurgulanmaktadır. Durum böyle iken sözel öğrencilerinin daha iyi Sayısal - 1 testi ya da sayısal öğrencilerinin daha iyi Sözel - 1 testi yapabilmeleri için bütün adaylara yönelik TEK KİTAP ALES SORU BANKASI'nı hazırladık.

 

KİTABIN ÖZGÜN BAZI ÖZELLİKLERİ

Bu kitabın sayfalarını çevirdikçe birçok farklılığı ve özgün özelliklerin varlığını fark edeceksiniz. Kitabın ilk sayfasını açtığımızda "ALES Yastıkaltı" mini kitapçığımızla karşılaşacaksınız. Testleri ise iki ana başlıkta topladık: Standart test: Her sınavda sorulmasından vazgeçilmeyen, olmazsa olmaz sorulardan oluşan test olup bu teste her sorunun ayrıntılı çözümleri eklenmiştir. İnovasyon test: ALES'lerde son üç yıldır değişen sorulara benzer sorulardan oluşan test olup bu teste her sorunun ayrıntılı çözümleri eklenmiştir. Büyük bir titizlikle hazırlanan kitap şüphesiz yine eleştirilere açık olmakla beraber günlerce çalışılarak hazırlanan bir sınav için iyi bir yol gösterici olacaktır.

 

parkur

Her sınavda sorulmasından vazgeçilmeyen, olmazsa olmaz sorulardan oluşan test olup bu teste her sorunun ayrıntılı çözümleri eklenmiştir.

 

kendini dene

ALES'lerde son üç yıldır değişen sorulara benzer sorulardan oluşan test olup soruların ayrıntılı çözümleri de eklenmiştir.

 

hız ölçer

Özellikle Matematik branşında sizi Maraton'a hazırlamak için örnek sorulara yer verilmiştir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,46875 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates