E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Yaratıcı Etkinlikler

Yaratıcı Etkinlikler

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9789752840775
Ebat
:
16 x 24
Sayfa Sayısı
:
96 s.
%30
indirimli
Liste Fiyatı: 20,00 TL
Satış Fiyatı: 14,00 TL
230092
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
5-7 yaş çocuklarının yaratıcı potansiyellerini ve hayal güçlerini etkin olarak kullanabilmelerini desteklemek amacıyla hazırlanan bu kılavuz kitap; çocukların bireysel olarak uygulayacakları etkinlik sayfalarının kullanımının daha açık ve anlaşılır olmasına yönelik bilgileri ve alıştırma önerilerini içermektedir. Kılavuz kitap yetişkinlere rehberlik etmek amacı ile hazırlanmıştır. Çocukla birlikte etkinlik sayfalarının uygulanmasına geçmeden önce, kılavuz kitap içindeki ilgili sayfaya ait bilgilerin mutlaka yetişkin tarafından önceden okunmuş olması gerekmektedir.

Kılavuz kitap içinde ilgili etkinlik sayasına ait her bilgi; o sayfanın nasıl kullanılması gerektiğini açıklamakla birlikte sayfanın benzer amaçla değişik örnekler çerçevesinde nasıl kullanılabileceğine ait önerileri de içermektedir. Çocuğun ili ve isteği doğrultusunda bu çalışmalar aynı gün yapılabileceği gibi farklı günlerde de uygulanabilir. Yaratıcılık ve hayal gücünü kullanmayı desteklemek ve geliştirmek amacıyla hazırlanan etkinlik sayfaları ve öneriler; çocuğun hayal gücünü etkin kullanarak yaratıcı düşünceler üretebilme, problem durumlara yeni ve özgün çözümler bulma, mizah duygusunu geliştirebilme ve fantezi içerikli düşünceler üretebilme, olaylar arasında ilişki kurarak yeni ve hiç denenmemiş olgular öne sürme gibi bir çok becerinin kazanılmasını sağlayıcı niteliktedir.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,40625 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates