E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » 2. Sınıf AÖF Kitapları » 2. Sınıf 4. Yarıyıl (Bahar Dönemi) » 2. Sınıf 4. Yarıyıl Yerel Yönetimler Tüm Set Kod:9460
2. Sınıf 4. Yarıyıl Yerel Yönetimler Tüm Set Kod:9460

2. Sınıf 4. Yarıyıl Yerel Yönetimler Tüm Set Kod:9460

Yazar(lar)
:
Barkod
:
9786053293484
Ebat
:
13 x 19
Sayfa Sayısı
:
1168 s.
Satış Fiyatı: 41,30 TL
231343
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
2.Sınıf 4.Yarıyıl Yerel Yönetimler Tüm Set Kod:9460 Uzman Kariyer Yayınları

Değerli üniversiteliler,

Yerel Yönetimler 2. Sınıf Bahar Dönemi | Tüm Set ;

 

4008 - ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

4084 - İDARE HUKUKU

4099 - KAMU YÖNETİMİ

4207 - TÜRK DİLİ II

4228 - YEREL YÖNETİMLER

6026 - MAHALLİ İDARELER MALİYESİ

8049 - TÜRKİYE EKONOMİSİ

derslerini içermektedir. 

Üniversite eğitiminin ülkemiz ve gençlerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu bilinçle de KPSS, ALES, YDS, DGS vb. alanlardaki yayınlarımızda olduğu gibi, uzmanlığımızı Aktif Öğreten Fasiküller adlı projemizle yeni bir alana daha taşımış bulunmaktayız.

Aktif Öğreten Fasiküller üniversitelerimizde okutulan dersler göz önüne alınarak, uzman ekibimiz tarafından, alanında önemli bir proje olarak ortaya konmuştur. Dersler sistematik bir şekilde düzenlenmiş ve çağdaş ölçme tekniklerine göre düzenlenen sorularla öğrenme düzeyinizi görmeniz ve geliştirmeniz amaçlanmıştır.

AÖF yardımcı kaynağı, ünitelendirilerek hazırlanmış, her ünitede Kavrama Haritaları, Ünitenin Özü, Aktif Öğrenme Testleri ile Ünite Uygulama Testleri ve içerikteki tüm soruların ayrıntılı çözümleri hazırlanmıştır. Kitap içinde ve sonunda genel durum değerlendirmelerinin yapıldığı, Banko Sorular hedefinize ne kadar yaklaştığınızı gösterir nitelikte hazırlanmıştır.

Aktif Öğreten Fasiküller bireysel çalışma tekniklerine uyumlu olup farklı soru yapıları aracılığıyla, nitelikli ve sınavlarda karşınıza çıkma olasılığı yüksek noktalara odaklanan öğretici bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, yayınların sistemli bir şekilde takip edilmesi yüksek düzeyde başarı elde etmenizi sağlayacaktır.


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,703125 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates