E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Fetö'den Önce

Fetö'den Önce

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9786056623448
Ebat
:
13 x 21
Sayfa Sayısı
:
320 s.
Baskı Yılı
:
2016
%15
indirimli
Liste Fiyatı: 20,00 TL
Satış Fiyatı: 17,00 TL
231536
Tedarik süresi:
Yaklaşık 2 iş günü
AÇIKLAMA
AKP iktidarı ile ikinci bir İslam'ın yaratıldığını net olarak bir daha anladık! Biri bildiğimiz "İndirilmiş İslam" , diğeri "Uydurulmuş İslam."

Biri Allahın İslam'ı aklın temeline oturtan kelâmı, diğeri her biri fitne ve ayrılık tohumu eken Tarikat-Cemaat-Tekke erbabı din tüccarı ve insanları "Allah ile kandırmayı" marifet sananların uydurduğu İslam!

Bir tarafta ibadetini Allah rızası için yapan, iyiliği-doğruluğu-kardeşliği-temizliği- bilimi-çalışmayı-aydınlığı öğütleyen gerçek İslam'ı yaşayan mütedeyyin kitle! Diğer tarafta, Camilerde toplanan sadakalara kadar, her şeye musallat olan, saray yavrusu evlerde oturan, zırhlı son model arabalarda gezen, holdingleşmiş, dolar milyarderi olmuş, fakat her şeyi kayıt dışı olan, devlete tek kuruş vergi vermeyen, askerlik yapmayan üstelik insanları tekrar özgür birey olmaktan "Tebaa" yapmaya çalışan seccade şeytanları…

Modern Türkiye Cumhuriyeti Devleti, "Lâiklik karşıtı eylemlerin odağı" olduğu Anayasa Mahkemesi tarafından karara bağlanmış, lideri iki defa cezaevine girmiş, hedefinde "Federe İslam Devleti" olan, baştan aşağıya şaibeye bulaşmış bu uydurulmuş İslam savunucuları tarafından kuşatıldı.

14 yılda, hemen her gün Cumhuriyetin damarlarına, kurumlarına, kurucularına saldırıldı ve koskoca ülke, "Tek Adam" yönetimine teslim oldu.17/25 Hırsızlık-Yolsuzluk-Rüşvet olaylarının ortalığa dökülmesiyle 12 yıllık yıkım ortaklığı bozuldu ve taraflar kelimenin tam anlamıyla birbirleriyle papaz oldular. Olan Türk Devletine ve Türk Milletine oldu…


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,46875 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates