E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Her Yönüyle C# 4.0

Her Yönüyle C# 4.0

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789756477175
Ebat
:
17 x 25
Sayfa Sayısı
:
869 s.
Baskı Sayısı
:
19. Baskı
Baskı Yılı
:
2015
%20
indirimli
Liste Fiyatı: 65,00 TL
Satış Fiyatı: 52,00 TL
36781
Tedarik süresi:
Yaklaşık 3 iş günü
AÇIKLAMA
NET platformu için sıfırdan geliştirilen bir dil olan C, kendinden önce gelen gözde programlama dilleri C, C++ ve Java dillerinin en etkili özelliklerini bünyesinde barındırması yanında, bu dillerin hiç olmadıkları kadar da nesne yönelimli (object oriented) ve kolay öğrenilir bir dil. .NET platformu ile birlikte hızla tanınan ve yayılan C, profesyonel yazılımcılar için ideal bir çözüm olarak karşımızda.

C'ın uygulama desteği ise oldukça geniş; konsol uygulamalarından, Windows tabanlı uygulamalara, ASP .NET desteğinden Web servisleri desteğine, Mobil uygulamalardan DLL yazımına kadar birçok konuda C dili kullanılabilirliği ile öne çıkıyor. Bütün bu konuların yanında Her Yönüyle C, bellek yönetimi, exception handling, veritabanı yönetimi gibi ileri düzey programlama konularını da her yönüyle irdeliyor.

Sefer Algan'ın kaleme aldığı Her Yönüyle C ile, .NET'in prensi olarak anılan C dilini, hızla, kolayca öğrenebilirsiniz. Yalın bir dille yazılan bu kitap, hem programlamaya yeni başlayanlar hem de hangi dille bağlayacağına karar veremeyenler için eksiksiz bir kılavuz. Profesyonel yazılımcılar ise bu kitabı mutlaka kitaplıklarında bulundurmalılar...

Sefer ALGAN, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına üniversitenin birinci sınıfında atılan Sefer Algan, çalışma hayatının ilk yıllarında Web programlama ile ilgilenmiştir. Üniversitede aldığı programlama eğitimi sayesinde C ve C++ dillerine ilgi duymuştur. Üniversitedeki dersler ve kişisel çabaları ile kısa sürede C ve C++ dillerini öğrendi. C ve C++ dillerine olan ilgisi onu C ve Sistem Programcıları Derneği'ne yöneltti. Bu dernekte aldığı C ve C++ eğitimleri ile daha bilinçli yazılım geliştirmeye başladı. C dili, her programcı gibi O'nun da dikkatini çekti. Kısa süre içinde C dili ve diğer birçok programlama dili için web portalı özelliği taşıyan Cnedir?com (www.csharpnedir.com) sitesini kurdu. Halen bu siteye makale ve içerik sağlayan Sefer Algan aynı zamanda yöneticiliğini yapmaktadır. C, C++ ve C dilleri ile genellikle bağımsız uygulamalar geliştiren Sefer Algan bir çok özel çalışma grubunda yer almaktadır. Algan, son üç yıldır Sabancı Üniversitesinin IT Yüksek Lisans bölümünde C ve .NET Mobil Uygulama dersleri vermektedir. Sefer Algan aynı zamanda Microsoft tarafından verilen ve dünya çapında saygın bir ünvan olan MVP (Most Valuable Professional) ünvanını C alanında üç kez üst üste almıştır. Sefer Algan çalışma hayatına aynı zamanda kurucusu olduğu BT Akademi'de kıdemli yazılım geliştirme danışmanı olarak devam etmektedir. Ona göre: "Bilgi çağında milletlerin özgürlük kavramı, yazılım sektöründe özgür olmaktan geçer."


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,40625 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates