E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » Başvuru - Kaynak » Pratik Bilgiler » Hayatınızı Kolaylaştıran Ufak Tefek Şeyler
Hayatınızı Kolaylaştıran Ufak Tefek Şeyler

Hayatınızı Kolaylaştıran Ufak Tefek Şeyler

Yazar(lar)
:
Yayınevi
:
Barkod
:
9789755400839
Ebat
:
13,5 x 19,5
Sayfa Sayısı
:
144 s.
Baskı Sayısı
:
1. Baskı
Baskı Yılı
:
2009
%20
indirimli
Liste Fiyatı: 8,50 TL
Satış Fiyatı: 6,80 TL
83758
Tedarik süresi:
Yaklaşık 4 iş günü
AÇIKLAMA
İş hayatınızdan, aile ve arkadaşlarınızla yaptıklarınızdan çok mu stres oldunuz? Egzersiz taleplerinden ve fazla bilgi yüklenmekten dolayı bitkin mi düştünüz? Kişisel enerji krizinin pençesinde misiniz?

Sağlık uzmanları; bu bıkkınlığın, günümüzde birçok hastadan birçok şekilde duyulan en yaygın şikâyet olduğunu belirtmektedirler.

Enerji... tam olarak nedir? Fiziksel olarak ellerimizle tutamamanıza rağmen, güneşin enerjisini ışık olarak görebiliriz, sıcaklık olarak hissedebiliriz ve bu enerjinin kanıtlarını etrafımızdaki günlük yaşamda da farklı şekillerde görebiliriz.

Bir besin diyetinin uyarıcı etkileri, gücünüzün ve dayanıklılığınızın daha fazla farkında olmanızı sağlayabilir.

Pozitif zihinsel enerji de, bir tür kelime ya da düşünsel mimik vasıtasıyla iletilebilir. İyileştirme enerjisi; ellerin üzerine konması, Reiki, yani dokunma terapisi, masaj ya da sadece insan teması vasıtasıyla iletilir.

Enerji, doğada tek başına, aile ve arkadaşlar ile birlikte geçirilen zamanın yanı sıra, ilham, dua, meditasyon ve egzersiz şeklinde de gelebilir.

Enerji yaşamsal öneme sahiptir. Enerji güçtür. Oksijen ve suyun yanı sıra hayatta kalmak ve büyüyüp gelişmek için enerjiye ihtiyaç duyarız.

Hali hazırda elimizde ne kadar olduğunun hiç önemi yoktur, daima daha fazlasını kullanabiliriz. Telaşlı işlerimizle başa çıkmak ve modern yaşamın taleplerine cevap verebilmek için, çok büyük miktarlarda enerjiye ihtiyaç duyarız; ne yazık ki, neredeyse çoğumuz bu değerli kaynağa yeterince sahip değiliz. Bu, bizim varlığımız boyunca bize eşlik eden kolay bulunmayan, esrarengiz bir güçtür.

Hayatınızı Kolaylaştıran Ufak Tefek Şeyler adı altında topladığımız bu çalışma, enerji verici ipuçları, sizin fiziksel bedeninizi yeniden canlanmasına, ruhunuzun iyi hale gelmesine ve zihinsel kapasitenizin artmasına rehberlik edecektir. Kitabın içinde bazen tekrar şeklinde öneriler yer almaktadır. Bu öneriler belki de hepimizin bildiği basit önerilerdir. Günlük yaşam mücadelesi içinde bu önerilerden bazılarını her insan uygulayabilir.

Yaşama sevincinizi, mutluluğunuzu, bütünlüğünüzü ve fiziksel dayanıklılığınızı yeniden yakalamanız ümidiyle.

-Nur Şekercioğlu-


YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,421875 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates