E-Posta: Şifre:
 
 
0 ürün
Kategoriler » SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) » SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama Sınavlarına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi (Kon...
SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama Sınavlarına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi (Konu Anlatımlı Çıkmış Soru Örnekleri 6 Test Toplam 240 Soru)

SPK Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisanslama Sınavlarına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi (Konu Anlatımlı Çıkmış Soru Örnekleri 6 Test Toplam 240 Soru)

Barkod
:
9789759138356
Ebat
:
16 x 24
Sayfa Sayısı
:
184 s.
Baskı Sayısı
:
2. Baskı
Baskı Yılı
:
2011
Satışta
bulunmamaktadır.
AÇIKLAMA
Ekonomilerin büyümesinde gayrimenkul sektörü ve özellikle bu sektörün bir alt dalı olan konut sektörü itici rol oynamaktadır. Hem ekonomik büyümede hem de sosyal açıdan büyük bir öneme sahip olan gayrimenkul sektörü, birçok ülkede sosyal devlet olmanın bir gereği olarak desteklenmektedir.

Halen Ülkemizde gayrimenkul sektörü cazip bir yatırım alanıdır. Bunun nedeni gayrimenkulde uygulanan vergi teşvikleri ve uzun dönemde daima enflasyonun üzerinde bir getiri sağlanmasındandır. Ancak gayrimenkul sektöründeki büyük yatırımlarda ve gelir düzeyi orta-alt sınıfta olan kişilerde konut edinmede finansman sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu problemler gayrimenkul yatırım ortaklığı ve morgage sistemi ile çözülmeye çalışılmaktadır.


Kategoriler:
YORUMLAR (0)
YORUM YAP
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yukarı Çık
Kredi Kartı
Alışverişlerinizde Havale & EFT, Kredi Kartı Peşin, veya Kredi Kartı Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Kredi kartına 6 taksit

Sipariş ve İade KoşullarıGizlilik ve Güvenlik PolitikasıTel:    Fax:

Site 0,4375 saniyede yüklendi.

Wildcard SSL Certificates